Sonbahar sezonunun yavaş yavaş açılması ile birlikte yeni tesettür dış giyim parçaları da raflarda yerini almaya başlamaktadır. Sonbahar aylarında dış giyim ürünleri arasında şüphesiz trençkot en çok tercih edilen parçalardandır. Trençkot asillik ve modern görünüm sağlamaktadır. Yeni sezon tesettür giyimde trençkot modelleri her tarza hitap edecek tarzda düzenlenmiştir. Renkli tarzı olan kişiler için her renkte trençkot modelleri bulunmaktadır. Rengin yanı sıra bu sezon puantiyeli kumaş trençkotlar tekrar raflarda yerini almaktadır.

 Klasik görünüm seven kişiler için taba rengi, kahverengi, bez ve vizon renklerinde beli kemerli trençkotlar yeni sezonda bol göstermektedir. Daha sade tarzı olan kişiler için düz siyah ya da düz beyaz trençkotlar bulunmaktadır.

Renkli Trençkot Kombinleri Nasıl Yapılır?

 Tarzı daha renkli ve cıvıl cıvıl olan kişiler için renkli trençkot kombini yapmak oldukça eğlencelidir. Trençkotunuzun rengine uygun ya da aynı renkte üst ve alt parçaları seçerek takım görünüm elde edebilirsiniz. Bu görünümün dışında daha zıt renkler tercih ederek görünümünüzü eğlenceli hale getirebilirsiniz. Özellikle bu tarz renkli trençkotlarda, aynı renk pantolon giyerek üzerine sade renk kazak tercih edebilirsiniz.

 Dikkati tek bir yere çekmek isteyen kişiler için üst ve alt parça tamamen sade renklerde ve modellerde olmalıdır. Böylelikle dikkatler sadece renkli trençkotta olacaktır. Bu sadeliği desenli trençkot kombini yaparken de rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Trençkot modellerimize; mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Daha fazlası için; sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Menü