Tesettür giyim modası her mevsim yenilenerek daha ilgi çekici parçaları ile birlikte bizlerin karşısına çıkmaktadır. Her zaman dikkat çekecek çözümleri bir arada sunan tesettür giyim modasında tüm yaş grupları için birbirinden iddialı parçalar yer almaktadır.  Yeni sezon tesettür kıyafet parçaları arasında beyaz kumaş pantolon ve renkli tunikler ilgi çekmektedir. Beraber kullanılabilen bu ürünler aynı zamanda farklı parçalar ile de uyum içerisine girmektedir. Yeni sezon tesettür kıyafetler arasında desenli gömlekler de modaya ayrı bir yön vermektedir.

Yeni Sezon Tesettür Kaban Modası:

Yeni sezona iddialı bir giriş yapan tesettür kaban modelleri, her stile yanıt veren tasarımları ile bakışları üzerine çekiyor. Soğuk havalara uygun kumaşların kullanıldığı tesettür kaban modelleri, size her zaman ayrıcalıklı bir görüntü elde etme şansı sunuyor.  Bu yıl ekose desenli tesettür kaban modelleri en favori parçalar arasında yer alıyor. Daha çok spor parçalar ile birlikte tercih edilen ekose desenli tesettür kaban modelleri, rahatlığı ile de dikkat çekiyor. Soğuk havalardan da sizi koruyan ekose desenli kabanlar ile fark yaratacağınız bir sezon sizi bekliyor. 

Yeni Sezon Beyaz Renk Kumaş Pantolon Modelleri

Yeni sezon tesettür alt giyim ürünlerinden biri olan beyaz renk kumaş pantolon, sezona farklı bir hava katmaktadır. Yüksek bel ve kemerli bir pantolon olması çalışan kadınlar için güzel bir pantolon önerisi oluşturmaktadır. Belinde bulunan deri kemer, pantolonun modern havasını yansıtmaktadır. Düz kesim olarak tasarlanan bu pantolon modelinde, kenar cep detayları da pantolonu ciddi bir görünüme sokmaktadır. Böylelikle beyaz renk gömlekler ve ceketler ile beraber kombinlenerek, modaya uygun bir görünüm oluşturulmaktadır.

Trençkot Modelleri

 Sonbahar ve ilkbahar aylarında karşımıza çıkan tesettür trençkot modelleri, en iddialı ve başarılı modelleri ile karşımıza çıkıyor. Kemerli modelleri ile günlük hayatta çok fazla beğenilen tesettür trençkot modelleri, her bayanın beğenisine ve tarzına yanıt vermektedir.  Daha çok spor kombinler içerisinde görülen tesettür trençkot modelleri, en rahat çizgilerde tasarlanmakta ve vitrinleri süslemektedir. Çaba harcamadan şık görüneceğiniz kombinler hazırlamanıza sağlayan tesettür trençkot modelleri, cepli ya da cepsiz olarak tercih edilebilmektedir.

Yeni sezon tesettür modasında herkesin tarzına yanıt verecek alternatifler bir arada yer alıyor.

Yeni sezon tesettür modellerimize, mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Daha fazlası için; sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Menü