Mükemmel kalıbı bulun Siluetinize uygun kalıbı bulmak için denemekten sıkılmayın. Önce, sezonun trendlerini bir kenara bırakın. Vücut ölçülerinize uygun modelleri deneyerek, hangisinin daha iyi göründüğüne bakın. Ne kadar çok denerseniz, mükemmel kalıbı yakalama şansınız o kadar artar. Satış elemanlarından yardım isteyin, onlar her modeli bildikleri için size uygun kalıbı göstereceklerdir.

Jean alışverişini aceleye getirmeyin Deneme kabinlerinde saatler geçirmeye hazırlıklı olun. Kısıtlı vaktiniz varsa jean alışverişini erteleyin. Çünkü beden ölçünüz ne olursa olsun, siluetinizi en güzel şekilde ortaya çıkaran modeli bulmak için defalarca giy-çıkar yapmak zorundasınız.

Stil oyunları oynayın Jean’i, gündüz lastik ayakkabı ve tişörtle, gece stiletto ve ceketle giyerek farklılaştırın. Mağazada jean denerken hayal edin; yüksek ökçelerinizle nasıl duracak, düz atletle giydiğinizde karnınız çıkacak mı?

Jean’i giydirmeyi öğrenin Partiye, randevuya ya da öğle yemeğine giderken jean giyebilirsiniz. Şık, trendi bir eşarpla ya da büyük takılarla beyaz bluzunuzu farklılaştırıp, jean’i günlük giysiden elegan bir tarza dönüştürün. Her sezon yeni bir jean modelini gardırobumuza eklemek artık içgüdüsel bir davranış. Hem rahat hem de seksi olan jean pantolon, her ortama uyduğu için herkesin vazgeçilmezi. Ama jean’in çekiciliği, üzerinizdeki duruşuyla çok ilgili. Defilelerde ya da moda çekimlerinde süper modellerin üzerinde gördüğümüz her model, bizde öyle durmuyor. Kusursuz vücutlu tanrıçalar her modeli giymekte özgür, ama biz jean’le kusursuz görünmek için vücut ölçülerimize bakmalı ve bazı kurallara uymalıyız.

Trendleri boşverin Sezonluk, kısa ömürlü trendleri unutun. Mesela düşük belli jean’ler çok az vücut tipinde güzel durur. Skinny yani dapdar modeller, ince ve uzun bacaklara yakışır. Trendi olanlar yerine vücudunuzu güzel gösterecek, kusurlarınızı örtecek modelleri tercih edin.

Zorlamayın Baseninizi kesen ya da bacaklarınızı rahatsızlık derecesinde sıkan modellerden kaçının. Yüksek belli modeller, göbek ve basen sorunu olanlar için daha uygundur. Göbeğinizde ve baseninizde fazlalık varsa, düşük bel giyerek felaket bir görüntü yaratmayın! Bacaklarınız kalınsa skinny jean’lerin içine girmeye çalışmayın. Tüm ürünlerimize; mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Daha fazlası için; sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Menü