Yazlık Gömlek Fiyatları

Yine bu sene en çok tercih edilen kombinlerden bir diğeri de pantolon üzerine giyilen uzun gömleklerdir. Giyilen gömleğin üzerine uzun bir yelek ve şal ile de kombin tam olarak tamamlanabilir. Kombinde gömleğin uzunluğu çok önemlidir. Yelek giyildiği için ayrıca gömleğin kol boyuna da dikkat edilmelidir. Mevsimlere uygun yelekler ve kumaşlar kıyafet bütünlüğünde tercih edilebilir. Yazın ince kumaştan yapılmış yelekler gömlek üzerine tercih sebebi iken, kışın kaşe gibi kalın kumaşlar tercih edilir. Yeleklerin desenleri ve renkleri de farklılık gösterebilir. Önden bir iki düğmeli, önden fermuarlı ya da tamamıyla önü açık yelekler giyilebilir.

Oduncu Gömleği Nasıl Kombinlenir?

Oduncu gömlekleri çoğunlukla görebileceğiniz kombin önerilerinde spor şıklık yer alıyor. Bir blue-jean üzerine seçeceğiniz basic t-shirtler ile kombinleyebileceğiniz gibi dar paçalı eşofmanların üzerinde de kullanarak spor şıklığı elde edebilirsiniz. Kendi tarzınıza uyum sağlayabilecek şekilde yapabilecekleriniz o kadar sınırsız ki, üst üste her gün aynı gömlekle birbirinden farklı stil yakalayabilirsiniz.

Beyaz Gömleğin kullanımı

Kadınların tercih ettiği beyaz gömlek, her zaman dolaplardaki yerini alıyor. Tesettür giyimde beyaz gömleğin en önemli özelliği ise kolay kombinlenmesi. İstenilen şıklığı, kolay şekilde veren beyaz gömlek, onlarca farklı tasarıma sahiptir. Tesettür giyim tercih eden kadınların ise devamlı aradığı parçalardan biridir. Uzun düz beyaz gömlek. Sade, düğmesiz, iç göstermeyen beyaz gömlek birçok parça ile kolayca kombinlenebilir.

Tüm ürünlerimize; mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Daha fazlası için; sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Menü