Yazlık Etek Modelleri

 Tesettür giyimin en önemli kombin parçaları arasında çan etek kombinleri pileli etek kombinleri, kalem etek kombinleri gibi modeller yer almaktadır. Vücut tipini iyi tanıyan kadınlar kendilerine yakışacak etek modeli hakkında da en doğru seçimi yapmaktadır. Tesettür giyim önerileri denilince akla gelen kombin parçası tesettür etek modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Tarz etek modelleri arasında yer alan tesettür etekler, tesettür kombini yapmayan bayanlar tarafından da sıklıkla tercih edilen parçalardır.

Tesettür Kalem Etek Üstüne Ne Giyilir?

Modası asla geçmeyen etek modelleri arasında yer alan kalem etek modelleri en çok da iş hayatında olan kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Kalem etek üstüne gömlek, tesettür etek üstüne tunik veya dökümlü, yarı salaş şık bir bluz seçerek güzel kombinler yapabilirsiniz.

Pileli Etek Nasıl Kombinlenir?

Tesettürlü bir kadınsanız ve uzun, pileli bir etek tercih edecekseniz; üzerinde pek çok farklı tarzda parça kullanabilirsiniz. Tesettür modasına baktığımızda, bu tarz parçaların özellikle de ofis stilinde gömlekler ile tercih edildiğini görüyoruz. Onun yanında, balıkçı yaka bir triko ya da bluz da iyi bir seçim olabilir. Hem spor giyim tarzına hem de şık giyim stiline uygun bir parçaya dönüştürebileceğiniz pileli eteğinizi, rengine ve desenine uyumlu tek renk bir gömlek ile tamamlayarak kullanabilirsiniz.

Tüm ürünlerimize; mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Daha fazlası için; sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Menü