Uzun Gömlek Modelleri Öğrenmek için doğru yerdesiniz.

Tesettür giyimi dini inancı olan, bu inancına uyarak ve giyim tarzına dikkat ederek şık, gündelik ya da spor giyim gibi tarzlara uyum sağlar. Tesettür giyim için kumaş seçeneklerine daha dikkat edilir. Sıcak havalar tesettür giyimin içerisinde olan kişiler için zorlayıcı olduğundan nefes alabilen kumaşlar daha çok tercih ediliyor. Bizlerde bu kumaşları ön plana alarak tesettür giyim için rahatlık sağlamak adına çalışıyoruz.

 

TESETTÜR TUNİK

Tesettür giyimde en tercih edilen ve günlük hayatımızda kıyafet seçme konusunda en yardımcı kıyafetlerden biridir. Pantolon, Etek, Tayt, Eşofman gibi kıyafetin üstüne tunik kıyafetler oldukça yardımcı bir seçenek oluyor bizlere. Günlük hayatta, şık günlerde, sportif günlerimizde, gezilerde oldukça çok çeşitli tarz yaratabilme şansı veriyor. Gömlek, uzun tişört, sweatshirt gibi seçenekler arttıkça giyim tarzımızı daha kolay hale getiriyor.

 

Uzun Gömlek Modelleri Hakkında detaylı sorularınız için bizleri takip edebilirsiniz.

 

ŞAL SEÇENEKLERİ

Tesettür Tunik seçeneklerimiz fazlasıyla olduğundan dolayı gün içerisinde oluşturacağımız kombine göre şal seçeneklerimizde artıyor. Şalları daha çok kumaşına göre ayrılıyor çünkü hepsinin dokusu birbirinden farklı. Günlük hayatta en çok kullanılan Medine ipeği kumaş şalının bu denli kullanılma sebebi pamuk gibi yumuşak olması ve 4 mevsim kullanılmaya uygun olması bu şalı daha çok kullanmamıza sebebiyet veriyor. Diğer yandan Jazz şal ise kullanım açısından günümüzü kolaylaştıran seçeneklerden biri. En bilinen özelliği tüylenme yapmaması ve kırışmaması oldukça çekici detaylardan biri. Bir diğer sıramızda ise İpek şal yer alıyor. Rahat ve oldukça basit yapısı ve şık olması yine işimizi kolaylaştıran taraflarından biri. Son zamanlarda da şık ve sportif giyimlerde tercih edilen Keten Pamuk şal türleri oldukça hafif olması, terletme yapmaması rahat kumaş arayanlar için en iyi seçenek oluyor. Keten Pamuk şalları aynı zamanda 4 mevsim kullanıma uygun olması da daha cazibeli kılıyor. Renk seçeneklerinin çeşitli olması da tarzına uygun bir stil oluşturmak işi kolaylaştırıyor.

 

Uzun Gömlek Modelleri hakkında detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü