Tesettür yağmurluk modelleri nelerdir?

Yağmurlu havaların vazgeçilmezi olan yağmurluklar, tesettür modasında da yerini almaktadır. Birbirinden farklı renk ve modellere sahip yağmurluklar, kombinlemesi kolay parçalardır.

Kareli, çizgili, leoparlı gibi desenlere sahip olabildiği gibi aynı zamanda düz bir tasarıma da sahip olabilir. Düz renkli veya renksiz (şeffaf) olabilirken bir yandan da çok renkli veya blok renkli modellere sahip olabilir.

Özellikle yağmurluklarda neon renkler 2020 modasında çok görülmektedir. Bir yağmurluk tamamen neon renkli de olabilir veya düz bir renge sahipken neon bir şerit ile renk ve tarz katılabilir.

Yağmurluklar boy olarak da geniş alternatiflere sahiptir. Uzun, kısa veya crop şeklinde modellere sahip olabilir.

Bu sezonda, kanguru modeller de oldukça ön plana çıkmıştır. Önünde fermuar bulunmayan bu modeller, cep gibi detaylarla modellendirilmiştir.

Yağmurluklar, sonbahar mevsimlerinde çeşitli model, renk, desen alternatifleriyle dolabınıza renk katacaktır. Dilediğiniz gibi kombinleyebileceğiniz bu parçalar sayesinde sizler de tarz sahibi olabilirsiniz. Minel Giyim olarak sizlere dilediğiniz tarzda parçaları, kalitesinden ödün vermeden ve cep dostu fiyatlarıyla sunuyoruz. Dolabınızda mutlaka bulunması gereken bu parçaları sevdiğiniz renkte, tarzda, modelde, boyda bulabilirsiniz. Sizler de bu sonbahar sezonuna çok kolay bir şekilde damga vurabilirsiniz.

Dilerseniz mağazalarımıza gelerek, dilerseniz online web sitemiz üzerinden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan büyük keyif duyacağız.

Yağmurluk ve diğer tüm giyim parçaları için misafirimiz olabilirsiniz.

Tüm ürünlerimize; mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Daha fazlası için; sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Menü