Tesettür kullanan bayanların en çok dikkat etmesi gerekenlerden biri beden tipine uygun tunik tercihi yapmak olacaktır. Beden tipine uygun olmayan tesettür tunik modelleri daha kilolu görünmeye yol açarak kişiyi şık görünmekten uzaklaştırır.

Bunun için beden tipinin ne olduğu bilinmeli ve ona göre tercih yapılmalıdır. Boyu kısa olan bir bayan, daha kısa tuniklerle düz biten bir pantolon veya etek ile kombin yapabilir. Boy açısından sorun yoksa daha uzun tuniklerde tercih edilebilir. Basenleri geniş bir bayan ise dikkati üst bölgeye çekmek için daha hareketli yaka modelleri olan tunikleri tercih edebilir.

Ferace seçimi Ferace, en doğru tesettür giyim ürünlerinden biridir. Bileklere kadar uzanması ve tüm vücut hatlarını örtmesi tesettürlü bayanlar açısından çok tercih edilmesinin başlıca nedenlerindendir. Doğru ferace seçimi kişinin şık görünmesi açısından önemlidir. Farklı renk seçenekleri mevcut olsa da genellikle sade görünmek isteyen bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Ferace ile kullanılacak eşarplarda önemlidir. Çok küçük boyutlarda bir eşarp yerine daha geniş ve omuzları örtecek bir eşarp kullanmak çok daha doğru olacaktır. 

Ferace kullanarak sade göründüğünü düşünenler eşarp veya şal tercihini desenli modellerden yana kullanabilirler. Yeni sezon tesettür ürünleri Yeni sezonun tesettür ürünlerinde sadelik ön planda. Pastel tonlarda tesettür tunik ve feraceler doğru aksesuarlarla kombin yapıldığında şık ve tarz görünmeye yardımcı olmaktadır. Bu yılın en çok öne çıkan ürünü tesettür tunikler olmuştur. Tunik tasarımında farklı renklere ve tasarımlara yer verilmiştir. Özellikle tuniklerin yaka kısımlarında yapılan tasarımlar kişinin çok daha farklı ve stil görünmesini sağlamaktadır. Tuniklerin doğru pantolonlarla kombin yapılması çok önemlidir.

Tunik farklı renkte veya modelde seçildiyse vücut tipine uygun olarak seçilen sade tonlarda bir pantolon ile kombin yapılması doğru olacaktır. Yeni sezonda aksesuarlarda son derece önem kazanmıştır. Yapılan kombine uygun olarak doğru renkte bir şal ya da eşarp tercih edilmesi doğru olacaktır. Yapılan kombin çok hareketli ve renkliyse daha sade bir şal, değilse desenli bir eşarp tercih edilebilir. Bu sezonun en öne çıkan özelliği sade bir şıklığa yönelmesidir.

Tüm ürünlerimize; mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Daha fazlası için; sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Menü