Tesettür giyimde pantolon nasıl kombinlenir?

 Her sabah uyanıldığında o gün için giyinilecek kıyafeti düşünmek kadınlar açısından günlük sorunların en başında yer almaktadır.

 Hatta bu durum bazen o kadar sıkıcı bir hal alabilir ki gidilecek yere bile geç kalınmasına neden olabilmektedir. Sabahın ilk saatlerinin en can sıkıcı konusuna tesettür giyim kombin seçenekleri ile son bulmak artık çok kolay tesettür giyimde doğru seçimler yapıldığı takdirde kadınların büyük zaman harcadıkları bu sıkıcı durum son bulmaktadır.

 Tesettür giyim kombin konusunda biraz kişinin son yılların trendlerini takip etmesi biraz kendi vücudunu tanıması sorunun çözümünde faydalı olmaktadır.

 Pantolonlar ve tuniklerin birlikte yaratıkları ahenk ve şıklık son derece güzel görüntüler çıkmasına neden olmaktadır. Dar paça bir pantolon üzerine dökümlü, tek renk bir tunik modeli ve desenli bir şal ile günün kombini kolaylıkla ortaya çıkabilmektedir.

Tesettür elbise seçenekleri içinde ofis ortamı için ideal yapısı ile öne çıkan yelekler, bol pantolonlarla bir araya gelerek şık ve zarif bir görünüm sağlıyor. karakteristik topuklu botlarla tamamlayacağınız kombinde yelek ve bol pantolon başrolde olacak. Gömlek tercihiniz ise tamamen size kalmış.

Bohem tarz yakalamak istiyorsanız bol pantolonları tercih edebilirsiniz. Diz hizasından sonra genişlemeye başlayan flare pantolonlar bu noktada özel bir seçenek olarak dikkat çekerken trençkot tercihi ile retro görünümü tamamlayabilirsiniz.

Bol pantolonlarla farklı kombinler elde edebilir; tesettür tunik, pamuklu şal, tesettür takım, uzun elbise, tesettür şık elbise gibi ana ve yardımcı unsurları kullanarak tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Püsküllü asimetrik pançoları kullanabileceğiniz seçenekler arasında “Crop” adıyla trendler listesine adını yazdıran kısa trikolar, bol pantolonlarla özgün bir ölçülü giyim tarzı sunuyor.

Pantolon üzerine gömlek ile yapılan kombinlerde, gömleğin uzunluğu ve modeli bir parça daha kıyafet giyilip giyinilmeyeceği hakkında fikir verebilmektedir. Örneğin tek renk sade, dar bir pantolon üzerine bele oturan desenli bir gömlek giyildiği takdirde sade ve şık bir yelek ile tamamlayarak kombinde bitiş sağlamak kadına giyimde kolaylık yaratılmasına neden olmaktadır.

Tüm ürünlerimize; mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Daha fazlası için; sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Menü