Tesettür Giyimde Dikkat Edilmesi Gerekenler Öğrenmek için doğru yerdesiniz.

TRENÇKOT MODASI SEZONU

Sonbahar aylarına girmemiz itibariye tam mevsimi temsil eden Trençkot sezonuna da girmişizdir demektir. Bu ayların tarzını en güzel trençkotların tamamladığı konusunda hepimiz hemfikir miyiz tartışılır fakat uzun yıllardır moda dünyasında ayakta kalmayı başaran parçalardan biri de trençkotlardır. Kazak, tunik, sweatshirtlere oldukça güzel uyum yakalayan bu parçalar sezonun gözdesi olma yolunda ilerliyor. Sonbahar rengiyle uyumlu bej rengi trençkotlar tam anlamıyla mevsimle beraber olduğunuzu hissettiriyor. Tesettür giyimde de oldukça tercih edilen trençkotlar çok güzel bir uyum yakalıyor. Tuniklerinizle ferah bir uyum yakalayabileceğiniz trençkotlar Minel Giyim’ de sizlerle bir arada olarak tarzınıza fark katıyoruz.

 

TESETTÜR GİYİMDE TRENÇKOT GİYİLİR Mİ?

Trençkotların en sevilen ve bilinen özelliği uzun olmasıdır. Dolayısıyla tesettür giyime hiçbir şekilde engel olmayan bir giyim tarzıdır. Tesettür giyimde oldukça tercih edilen trençkotlar, renk seçeneklerini fazla olmasıyla da ön plana çıkabiliyor. Siyah, toprak tonları, beyaz ve renkli seçenekler son zamanlarda çıksa da çizgisini bozmayan ve en çok tercih edilen trençkot rengi bej rengidir. Bej renginin her rengi öne çıkarması ya da uyum sağlaması da neden en çok tercih edilen bir renk olduğunu açıklar. Şallarınızda bile her renk bej rengine uyum sağlar. Sonbahara uygun trençkot modellerinizi dolaplarımızın vazgeçilmez parçası olduğundan kaynaklı uyumlu parçalarınız ile birleştirerek mevsime giriş yapabilirsiniz. Oversize, dar ya da uzun-kısa modeller seçerek uyumlu kombinler oluşturabilirsiniz.

Tesettür Giyimde Dikkat Edilmesi Gerekenler Hakkında detaylı sorularınız için bizleri takip edebilirsiniz.

TRENÇKOT İLE TARZ OLUŞTURMAK

Trençkotlar şık ve günlük hayattaki kıyafetlerimize daha çok uyum yakalayabilen kıyafettir. Sportif kıyafetler ile çok uyum yakalayamamaktadır. Trençkotların kumaş özellikleri astarlı ve su geçirmeyen tiptir. Böylece yağmurlu günlerde bile tarzımızı bozmadan rahatça giyebileceğimiz ve giydiğimiz kıyafetleri bir süre kuru tutabilecek bu trençkotlarla kombinimizi koruyabiliriz.

Bej rengi her zaman zirvesini korusa da, siyah rengin her rengi ihtişamla taşıdığı bir gerçektir. Bir renk tek başına normal iken siyah rengi o rengi ön plana çıkarıp daha çok iyi görünmesini sağlayabilir. Bu yüzden trençkot seçerken açık renkli tonlardan hoşlanmıyor iseniz siyah renkli trençkotlar tercih listenizde yer alabilir.

 

Tesettür Giyimde Dikkat Edilmesi Gerekenler hakkında detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü