Tesettür etek kombinleri nasıl olmalıdır?

Tesettür giyim son zamanlarda başarılı bir şekilde çıkış yaparak çok fazla modelin ve tasarımın ortaya çıkmasına yardımcı olmuştur. Bu sayede tesettürlü kadınların kolay bir şekilde kombin yapabilmesine olanak tanımaktadır. Her kadının kendi tarzına uygun model bulabileceği pek çok online alışveriş sitesi de bulunmaktadır. Tesettür etek modelleri, yıllardır bayanlar tarafından yoğun olarak tercih ediliyor. Hatta son yıllarda bu tarz etekleri, tesettürlü olmayan ancak kendi tarzını yaratan bayanların üzerinde görmek de mümkün. Çünkü birçok tesettür etek modeli, her tarza uygun olacak biçimde tasarlanıyor.

 Dantelli Etek Kombinleri

Bu sezon en çok göreceğimiz uzun etek modelleri arasında dantelli olanlar bulunmaktadır. Renk renk ve model model uzun etekler alışveriş sitelerinde yer almaktadır. Kendi bedeninize en uygun renkte uzun etek modelini tercih ettiğinizde üzerine beyaz bir bluz ya da gömlek giyebilirsiniz. Pudra, mor, siyah ve beyaz dantelli etekler sizin için en uygun modeller arasında yer almaktadır. Altına giyeceğiniz topuklu ayakkabılarda kombinasyonunuzu daha da şık hale getirmeye yetecektir.

 Çan Etek Kombinleri

Tesettürlü kadınlar için olmazsa olmaz etek modelleri arasında çan etekler yer almaktadır. Tokalı olarak satışa sunulan çan etek modelleri siyah, mor, krem, lacivert, mürdüm, haki ve bebek mavisi tonlarını içermektedir. Bu kadar renkli ve cıvıl cıvıl olan çan etek modellerini sade renkli tunikler ya da bluzlar ile kombin yapabilirsiniz. Bu sayede günün stil kadını siz olabilirsiniz.

Kalem Etek Kombinleri

Yıllar geçse de tesettür giyim sektöründe en çok tercih edilen etek modelleri arasında kalem etekler yer almaktadır. Özellikle iş hayatında kadınların en çok tercih ettiği modellerdendir. Lila, mercan, siyah, mavi, hardal, lacivert renklerinde kalem etekler giyebilirsiniz. Eğer dolabınızda bir kalem etek yoksa hemen sipariş verebilirsiniz. Bu sezon armalı kalem eteğinizi giyerken üzerine güzel bir gömlek giymeyi deneyebilirsiniz.

Tüm ürünlerimize; mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Daha fazlası için; sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Menü