Tesettür Bone Modelleri

Tesettür Mayo

Yaz ayları gelince akla ilk gelenlerden birisi şüphesiz mayo tercihleridir.  İhtiyaç listesinin ilk sıralarında mayo gelmektedir. Tesettürlü bayanların denize rahat girmeleri için tasarlanan harika seçeneklerden biridir. Tesettür mayo haşema olarak adlandırılır. Haşema, tesettürlü kadınların denize veya havuza  rahat girmeleri için tasarlanmış bir mayo çeşididir.

Tesettür Mayo Modelleri Nelerdir?

Tesettür mayoları erkek kadın herkesin girdiği deniz veya havuza rahat şekilde girilmesini sağlamaktadır. Tesettürlü kadınlar için tatilin ve denizin tadını en iyi şekilde çıkartmaları için özel olarak tasarlanmıştır. Tesettür mayoların  birçok özelliği vardır. En önemlisi , su tutmaması, vücuda yapışmayan özellikte olması ve çabuk kurumasıdır. Tesettür mayoların bazı çeşitleri de vardır.

Deniz ve Havuz Bone Modelleri

Deniz bonesi modelleri, geniş çeşitliliği sayesinde her tarza, her zevke ve her giyim anlayışına uygun bir seçenek sunar. Sade renk ve tasarımları sayesinde tesettür deniz bonesi modelleri, tercih edeceğiniz tesettür mayo ile birebir uyum sağlar. Deniz bonesi kadın tesettür mayonun ayrılmaz bir parçası olmakla birlikte rahat ve kaliteli bir tatil deneyimi için tercih edilen parçalar arasındadır. Çapraz tasarımları sayesinde güvenilir bir kullanım sağlayan  tesettür havuz boneleri, bu sayede rahat bir tatil geçirmenizi ve tatil boyu tarzınızı ön planda tutmanız da yardımcı olur.

Plaj Çantaları

Plaj çantaları, yaz aylarında hayat kurtarıcı bir rol alırlar. Özellikle plajlarda kullandığımız bu çanta modelleri tatilin tadını çıkarırken ihtiyacımız olan her şeyi yanımızda rahatça taşımamızı sağlar.

Tüm ürünlerimize; mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Daha fazlası için; sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Menü