Spor Sweatshirt Modelleri

Sweatshirtleri de kendi arasında şık ve spor diye ayırabiliriz. Çizgili parçalar, desensizler, ince ve düz kesimler gündelik şıklığı yansıtıyorken yazı baskılı, olabildiğince bol ve salaş parçalar tam anlamıyla sportifliği yansıtmaktadır. Hele ki kapüşonlarla buluşan sweatshirtler tam sportiflik katmaktadırlar. Sizler de baskılı kapüşonlu bir sweat alıp yine sportif etek ya da pantolonlarla,  sırt çantalarıyla kullanabilirsiniz. Tesettür modasında da kendini gösteren sweatshirtler doğru kombinlendiği takdirde ofis şıklığında da tercih edilebilir. Zahmetsiz şıklığı yakalamak için en sevdiğiniz sweatshirt ve en sevdiğiniz kot pantolonu bir araya getirebilirsiniz.

Baskılı Sweatshirt Nasıl Kombinlenir?

Eğer üzerinde baskı bulunan bir kapüşonlu sweatshirt modelini tercih ettiyseniz baskının tarzınız ile uyumlu olmasına da dikkat etmeniz gerekir. Aynı zamanda bu baskıda kullanılan renkler ile diğer parçaların renklerinin de uyumlu olması önem taşıyor. Tarzınızla bütünleşmeyen bir baskının kullanıldığı tasarım seçenekleri sizin için çok doğru bir tercih olmayabilir.

Sweatshirt İle Hangi Pantolon Kullanılmalı?

Elbette tahmin edebileceğiniz gibi bu tasarımlarla en çok uyum sağlayan pantolonların başında jean modelleri tercih ediliyor. Kot pantolonlarla özellikle sportif bir duruş yakalamak isteyenler tercihini gönül rahatlığı ile kapüşonlu sweatshirt modellerinden yana kullanabilir. Eğer bohem bir stil yansıtmak isterseniz bu durumda bol kot pantolonlar da tercih edilebilir. Ancak kot pantolonlarda her türlü kesimi tercih etmemelisiniz.

Tüm ürünlerimize; mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Daha fazlası için; sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Menü