Şal fiyatları İzmit

Siz müşterilerimiz için son derece kaliteli ve son derece uygun kıyafetler üretmeye çalışıyoruz. Kaliteli ürünlerimizi sizlere sunmak için çalışıyoruz ve bunu başardığımıza inanıyoruz. Çoğunlukla denize ve havuza girerken kullanılan  vücudun gerekli bölümlerinin kapatılmasıdır.

Tesettür mayo, hanımlarda el, ayak ve yüz bölümleri haricinde tüm vücudun örtmesidir. Tesettür mayonun diğer adına ise haşema denir. Uzun zamandır tesettürlü hanımların sorun yaşadığı davetlerde deniz ve havuz gibi giyim konusunda üretim çok sınırlıydı. Son zamanlarda ise tesettürlü giyime yönelik ürünlerin artmasıyla seçeneklerde  çoğalmaya başladı.

Bu artış tesettür mayoyu da beraberinde getirdi ve bu sayede deniz veya havuza rahat  giremeyen kadınlar tesettür mayo sayesinde serinleme ve yüzme olanağı yakalamışlardır. ​​​​​​ Yaz ayları gelince akla ilk gelenlerden birisi şüphesiz mayo tercihleridir.İhtiyaç listesinin ilk sıralarında mayo gelmektedir. Tesettürlü bayanların denize rahat girmeleri için tasarlanan harika seçeneklerden biridir. Tesettür mayo haşema olarak adlandırılır. Haşema, tesettürlü kadınların denize veya havuza  rahat girmeleri için tasarlanmış bir mayo çeşididir.

Plaj çantaları, yaz aylarında hayat kurtarıcı bir rol alırlar. Özellikle plajlarda kullandığımız bu çanta modelleri tatilin tadını çıkarırken ihtiyacımız olan her şeyi yanımızda rahatça taşımamızı sağlar. Plajda hem şık olmak hem de konforlu bir şekilde yüzebilmek, sonrasında da hızlıca kuruyup rahat etmek için doğru seçim çok önemli.

Bu yüzden alacağınız ürünün etiketini muhakkak okumalı ve su iticilik apresi olmasına özen göstermelisiniz. Ürünün etiketinde buna yer verilmediyse üzerine bir kaç damla su damlatarak ürünü kendiniz test edebilirsiniz. Eğer suyu emmiyor yüzeyde kalıyorsa bu doğru tercih anlamına geliyor.

Şal fiyatları İzmit hakkındaki sorularınıza yanıt veriyoruz.

Tüm ürünlerimize; mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Daha fazlası için; sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Menü