Plaj Çantası

Yaz aylarında hayat kurtarıcı bir rol alır. Özellikle plajlarda kullandığımız bu çanta modelleri tatilin tadını çıkarırken ihtiyacımız olan her şeyi yanımızda taşımamıza yardımcı olur. Güneş kremi, havlu, su şişesi, güneş gözlüğü, telefon, laptop, cüzdan, şarj aleti ve diğer kişisel bakım ürünleri plaj çantaları sayesinde hep yanınızdadır. Üstelik hoş tasarımlarıyla plaj kıyafetlerinize eşlik ederler.

Plaj çantası  seçimi Nasıl Olmalı?

Hafif bir plaj çantası seçimi yaparak aşırı yükten kurtulabilirsiniz. Havuza ya da plaja giderken çok fazla eşyayı yanınızda taşıyacağınız için hafif bir materyalden üretilmiş olan çantalar  sizin için ideal olacaktır. Geniş ve çok sayıda gözü olan çanta modellerini seçerek, plaj çantalarını işlevsel bir biçimde kullanmanız mümkündür. Çok bölmeli olan çantanıza istediğiniz eşyaları istediğiniz bölmelere yerleştirebilir ve aradığınız eşyayı anında bularak kolaylık sağlayabilirsiniz.

Plaj Çantası Seçerken İplerine Dikkat Edin

Plaj çantaları seçilirken en önemli faktörlerden bir tanesi ise çantanın ip yanı kulp kısmıdır. Bu kısım çantanın rahat taşınması için gereklidir. Çanta kulpları yeterince sağlam olmalıdır.  Çantanın kulp kısmı çantanın ebadına uyum sağlamalıdır. Çantadaki eşyaları taşıyabilecek kapasitede olmalıdır.

Plaj Çantalarının Boyutları Nasıl olmalıdır?

Plaj çantaları seçilirken boyutuna dikkat edilmelidir. Plaj çantası kişinin gideceği yere uygun boyutlarda seçilmelidir. Çok eşya gerektiren yerlerde eşyaların çoğunu içerisinde barındıran büyük boyutlu çantalar tercih edilebilir. Az eşyası olan ve büyük boylarda çanta taşımayı sevmeyenler için küçük boyutlu veya orta boyutlu plaj çantaları tercih edilebilir. 

Tüm ürünlerimize; mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Daha fazlası için; sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Menü