Modern Şık Trençkot Nereden Alınır? Öğrenmek için doğru yerdesiniz.

Abiye Nedir?

Abiye (Alm. Abendkleid, Fr. robe de soirée, İng. evening dress), özel günlerde giyilen, gösterişli, şık kadın giysisidir. Abiyeler, genellikle özel gecelerde giyilen, gösterişli aynı zamanda şık olmasıyla beraber kalitelidir. Açık veya tesettür giyimine uygun abiye modellerimiz mevcuttur.

Abiyede Hangi Kumaş Tipi Kullanılır?

Diğer elbiselerde olduğu gibi abiye elbiselerde de mevsimler önemlidir.  Özellikle kış aylarında kadife ve tafta gibi kumaşlar tercih edilirken, yazın daha hafif ve rahat olan ipek ve şifon gibi kumaşlar tercih edilmektedir. Minel Giyim ailesi olarak sizlere en kaliteli ürünler sunuyoruz.

Şal Kumaş Tipleri

Şal tesettürlü kadınların saçlarını ve boyunlarını örtmek için kullandıkları bir kumaş parçasıdır. Farklı renk ve kumaş türlerinde üretilen modeller tesettüre bürünmenin büyük bir bölümünü karşılamaktadır

Şal kumaşları arasında ipek, pamuk, koton, krep gibi çok sayıda seçenek yer almaktadır. Ayrıca mevsimlere uygun kumaş avantajı da sunulmaktadır. Tesettür kombinleri söz konusu olduğunda pamuk ve ipek kesinlikle en vazgeçilmez ve ilk sırada gelen kumaş türlerinden birisidir.

Ayrıca isteğinize uygun olarak arama butonuna Minel Giyim şal veya eşarp modelleri yazmanız halinde markamızın sunmuş olduğu birbirinden kaliteli ürün çeşitliliğine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Minel Giyim ailesi olarak jazz, aerobil, medine ipliği, pamuk ve penye şal olmak üzere altı farklı şal modelleri ile sizlere sunmaktayız.

Modern Şık Trençkot Nereden Alınır? Hakkında detaylı sorularınız için bizleri takip edebilirsiniz.

Doğru Mont Seçimi Nasıl Olmalı?

Montunuzun su geçirmez olmasına dikkat edilmelidir.  Bu nedenle seçim yaparken montun üretim materyalini iyice incelemelisiniz.  Özellikle çok yağmurlu bir bölgede yaşıyorsanız, yün ve deri montlar yalıtımı olmadığı için aradığınız bu özelliği size sunmayacaktır. Kaliteli mont çeşitliliğimizle güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Mağazamızda sunmuş olduğumuz ürünleri modern giyim anlayışına uygun bir biçimde üretim sağlamaktayız. Aynı zamanda da tesettür giyimin getirdiği kuralları da göz önünde tutmaktayız. Tasarımlarımıza Minel Giyim ayrıcalığıyla yön vermekteyiz.

Modern Şık Trençkot Nereden Alınır? hakkında detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü