Mevsimlik Trençkot Modelleri

Trençkotların, özellikle mevsim geçişlerinde çok etkili bir kullanım alanı bulunuyor. Rüzgarlı ve yağmurlu mevsimler olan İlkbahar ve Sonbahar ayları için mükemmel bir seçenek oluşturan trençkot modelleri, bu mevsimler dışında da rahatlıkla kullanılabiliyor. İklim koşullarının uygun olduğu ve içinde kendinizi rahat hissettiğiniz her mevsimde, kıyafetlerinizi trençkotlarla kusursuz biçimde tamamlayabileceğiniz kombinler yapabilirsiniz. Klasik ya da sportif kıyafetlerinizle asil bir uyum sağlayan trençkotları, hem soğuktan korunmak hem de şık stilinizi yansıtmak için kullanabilirsiniz. Zamansız ve mevsimsiz bir parça olan trençkotlar, maskülen bir tarzın yansıması olsa da günümüzde modern kadının güçlü duruşunu simgeliyor. 

Modası hiç geçmeyen ve bu yönleriyle zamansız parçalar olarak öne çıkan bu modellerin yaş ve cinsiyet ayrımı yoktur; stiline ve giyim zevkine güvenen herkesin kombinlerinde rahatlıkla kullanabileceği parçalardır. Kıyafetlerine dahil eden herkesin kendine özgü bir hava yakalamasını sağlayan trençkot modelleri, kullanışlı tasarımları sayesinde gün boyu rahat bir kullanım sağlıyor.

Trençkot Nasıl Kombinlenir?

Bol paçalı pantolonları balıkçı yakalı kazaklarla kombinleyerek üzerine trençkot ile mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz. 70’li yıllara şık bir gönderme yapan bu kombin stili, size nostaljik bir espri de katabilir. Jean pantolonlarınızı yine boğazlı kazaklar ya da gömlekler ile kombinleyerek trençkotları bu kombinlere dahil edebilirsiniz. Bu tarz sportif kombinlerin altına, sneaker ya da hafif topuklu rahat botlar tercih edebilirsiniz.

Tüm ürünlerimize; mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Daha fazlası için; sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Menü