Mevsimlik Ceket Fiyatları

Tesettür giyimde ceket kombinleri son yıllarda en sık kullanılan üst parçalarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yanında farklı kombinleme şekilleri ile de oldukça sevilen muhafazakar giyimde ceket kombinleri pek çok moda tutkunları için en çok tercih edilen parçalar arasında yer alıyor. Birbirinden farklı kombin modelleriyle dikkat çekmeyi başaran ceketler, ölçülü giyimde en beğenilen parçalar arasına giriyor. Pek çok tesettür giyim moda tutkunu bu parçayı çeşitli kombininde sıklıkla kullanmayı tercih ediyor.

Kadın Blazer Ceket Nasıl Kombinlenir?

Jean modelleri bu ceket çeşitleri ile muhteşem bir uyum yakalıyor. Dar kesim kot pantolon çeşitleri ile blazer ceketleri rahatlıkla bir arada kullanabilirsiniz. İçerisinde de beyaz tişört ya da beyaz gömlek kullanabilirsiniz. Kumaş pantolonlar ile kombin yapmak isterseniz sadece renk uyumuna değil, kumaş uyumuna da dikkat etmeniz gerekiyor. Ayrıca kombinlerinizi renkli şallar ya da spor ayakkabılar ile taçlandırmanız da mümkün olabilir.

Kalem etekler ve pileli etekler ile blazer ceketleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz . Günlük hayatınızda kullanabileceğiniz bu şıklığı dilerseniz iş hayatınıza da kullanmanız mümkündür. Stiletto ayakkabılar ile daha güzel ve daha şık bir duruş da elde edebilirsiniz.

Uzun Ceketler Nasıl Kombinlenir?

Kot pantolon tercih edenler rahatlıkla uzun ceketlerini kullanabilirler. Böylece spor bir hava elde etmiş olursunuz. Kot pantolonuzun üstüne gri erkek yakalı uzun bir ceket tercih edebilirsiniz. Bu şekilde hem spor hem klasik olarak kombinleyebilirsiniz.

Tüm ürünlerimize; mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Daha fazlası için; sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Menü