Kullanışlı Plaj Çantaları Nereden Alınır? Öğrenmek için doğru yerdesiniz.

Tesettür Mayoda Hangi Kumaş İyidir

Dünya standartlarında en iyi mayo kumaşı oranı %80 polyemid ve %20 elastan. Bu oranı gördüğünüz likralı ürünler 1. sınıftır ve %100 su itme özelliği vardır. Özellikle sayfamızda mevcut olan mayo modelleri de bu özelliklere sahiptir. Bu modellerimiz uygun fiyatlı bir kapalı mayo satın almak isteyen kadınlar için idealdir.

Tesettür mayo modern giyim anlayışına uygun bir biçimde üretip aynı zamanda da tesettür giyimin getirdiği kuralları da göz önünde tutarak tasarımlarımıza Minel Giyim ayrıcalığıyla yön vermekteyiz.

Dayanıklı ve Doğal Hasır Şapka

Dayanıklı ve doğal hasır şapka, doğal bitki gövdelerinden yapılan hafif, esnek ve şık bir aksesuardır. Özellikle seyahatleriniz sırasında kolaylıkla sarıp, paketleyebilir ve yanınızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Spor giyimde olduğu gibi Retro modasına da uygun olan hasır bayan şapka tasarımlarımız mevcuttur. Tesettür mayo kombinlerimizle beraber sizleri Minel Giyim olarak şık kombinlerimizle renklendiriyoruz.

Aynı zamanda isteğinize uygun olarak arama butonuna Minel Giyim hasır şapka yazmanız halinde markamızın sunmuş olduğu birbirinden kaliteli ürün çeşitliliğine kolayca ulaşabilirsiniz.

Kullanışlı Plaj Çantaları Nereden Alınır? hakkında detaylı sorularınız için bizleri takip edebilirsiniz.

Plaj Çantası Yapısı

Plaj çantaları çok kısa bir sürede hayatımıza dahil oldu. Özellikle de bez kumaştan üretilmiş olan çantalar, sade, doğal ve şık görünümüyle kısa bir sürede birçok insan tarafından tercih edilmektedir. Daha sonra market poşetlerinin ücretli olması sebebiyle plaj çantaları kimi zaman market çantası olarak da kullanılmaktadır. Plaj çantaları sadece denize veya havuza giderken değil, günlük iş ve alışverişlerimizde de daima yanımızda oldu.

Minel Giyim olarak sizlere kaliteli ve dayanıklı plaj çantaları üretiyoruz. Plaj çantalarımız %100 pamuklu ham bez astara sahiptir. Çantamız suya dayanıklı ve pamuklu kordon askısı sayesinde kolayca taşınabilmektedir.

Çantaları elbette ev ortamında dikilebilir veya örebilirsiniz. Ancak bu çantalar bez çantalar olur ve suya dayanıklı olmaz. Bu tür çantaların suya dayanıklı olmasını sağlamak kolay bir iş değildir, fabrika imalatı gerekir.

Kullanışlı Plaj Çantaları Nereden Alınır? hakkında detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü