Dışarı çıkacağımız zaman nereye gidersek gidelim, ilk olarak vücut yapımızı tanıyarak vücut yapımıza uygun olan kıyafetleri seçmek olur. Bir sonraki adımda ise seçilen bu kıyafetler kombinlenir. Eğer iyi giyinmek istiyorsanız bunun püf noktasının bu iki konunun ayrılmaz bir bütün olduğunu kabullenmek ile başlıyor.

Kombin yapmak, sahip olduğunuz kıyafetleri, aksesuarları vücudumuza ve tarzımıza en uygun şekilde bir araya getirmek ile olur. Kombin yapmak, sahip olduğunuz kıyafetleri, aksesuarları vücudumuza ve tarzımıza en uygun şekilde bir araya getirmekle olur.

Unutmamanız gerekir ki seçtiğiniz kıyafetler ve renkler kişiliğiniz hakkında insanlara fikir verir. Çünkü insanlar sizlerle ilgili ilk izlenimlerini, ilk düşüncelerini sizin yansıtan kıyafetlerinize ve mimik şekillerinize bakarak oluşturur. Bu yüzden de kıyafet, aksesuar ve çanta seçimi oldukça önemlidir.

Kıyafet seçiminden sonra kadınların en fazla önem verdiği konulardan biri de kıyafetlerinin en güzel tamamlayıcısı olan çantalardır. Ayakkabı ve çanta dendiği zaman kadınlar için hayat durur. Dolabımızda dünyalar kadar çanta bulunur, hatta içlerinde sadece bir kez kullandığımız ya da alıp hiç kullanmadan bir köşeye attığımız çantalarımız bile vardır.

Çanta seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, modaya uygun olmasının yanında, kıyafete de uyum sağlamasıdır. Zaten uyumlu giyinmeyi seven kadınlar, hangi kıyafetin altına hangi çantayı kullanacağına çok dikkat ederler. Çanta ile kıyafet ve ayakkabı uyumu olduğu zaman kendinizi her zaman daha şık hissedersiniz. Çanta ve ayakkabı tonları birbirine yakın olduğu zaman kıyafetinizin daha güzel bir görünüme sahip olur.

Ayakkabı ve çanta uyumunu sağlayabilmek üzere ; bu ikisinin kumaşı arasında uyum yakalayabilmeniz gerekmektedir. Ayakkabılarınız veya çantalarınız elbiselerinizin daha dikkat çekici görünmesine sebebiyet verebilecek bir durumdur. Çantanızı uygun olarak renklendirmeniz durumu şıklık seviyenizi yükseltebilecek bir durumdur. Bu sebeple çanta ve ayakkabı seçiminde oldukça dikkatli davranmanız gerekmektedir. Örneğin; beyaz bir elbise ile uyum sağlayabilecek modellerin rengi gümüş olmalıdır. Beyaz elbiselerinizi gümüş renkli çanta veya ayakkabılar ile süslemeniz, elbisenin yapısını tamamıyla değiştirecek bir durum olacaktır. Oldukça sade görünen elbiselerinizi bu gibi ufak detaylar ile renklendirmeniz mümkündür. Ayakkabı ve çanta uyumunu sağlamak üzere aynı gün içerisinde alışverişi yapmanız tavsiye edilmektedir. Çanta seçimi yaparken ayakkabınızı, ayakkabı seçimi yaparken ise çantanızı yanınızda götürmeniz tavsiye edilmektedir.

Tüm ürünlerimize; mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Daha fazlası için; sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Menü