Kap ve Pardesü Modelleri

 Tesettür giyimde dış giyimde oldukça önemli olmaktadır. Dış giyim denince akla kabanlar ya da montlar gelse de yaz aylarında giyilebilen modeller olarak kaplar öne çıkmaktadır. Bunların içerisinde en popüler olanı ise tesettür kap modelleridir. Yaz aylarında ince hırkalarda giyilebilmektedir. Fakat daha şık ve ağır bir görünüm isteyen tesettürlü kadınların çoğu tesettür kap modellerine yönelmektedir. Yaz aylarında rahatlıkla kullanılabilen bu giyim ürünü kişiyi terletmeyecek ince bir yapıya sahiptir.

Dize kadar uzanan yapısı ile tesettüre son derece uygun bir görünüm oluşturmaktadır. Birbirinden farklı birçok kap modeli bulunmaktadır. Tesettür kap özellikle yaz aylarında giyildiğinden farklı ve renkli modeller ön plandadır. Kap modelleri içerisinden en çok tercih edilenleri kemerli kaplardır. Bu kap modelleri kişiyi olduğunda ince gösterecektir. Bunun sebebi kuşağın beli sıkarak belirli bir oranda inceltmesidir. Bunun dışında düğmeli kap modelleri de bulunmaktadır.

Günlük Giyimde Pardesü

 Günlük giyim pardesü kullanımının en yaygın olduğu alandır. Özellikle spor tasarımlı pardesüler, günlük yaşamın önemli bir parçası haline geldi. Bu giysileri, kot veya spor pantolonlarla kombin edebilirsiniz. Ayrıca uygun bir çanta ve eşarp seçimiyle hem şık hem de rahat hissetmeniz çok kolay. Günlük yaşamınızda çalışıyorsanız, bu durumda biraz daha ciddi görünmeniz gerekebilir. Günümüzde bu tercihe uygun bir çok pardesü tasarımları da vardır.

Tüm ürünlerimize; mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Daha fazlası için; sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Menü