Kadın Giyiminde Klasik ve Zamanlı Parçalar

Kadın Giyiminde Klasik ve Zamanlı Parçalar Hakkında bilgi almak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Bizleri sosyal medyadan takip ediniz.

İngiltereli bir araştırma şirketi olan OnePoll şirketine göre kadınlar yılda ortalama 135-140 arasında bir saat kıyafet, ayakkabı ve aksesuar alışverişine harcıyor. Bu süre her yıl bir haftadan daha fazla zamana denk gelmektedir.

Giyiminde Klasik ve Zamanlı Parçalar hakkında birkaç fikir şu şekilde;

Tunikler: Tunikler, tesettürlü kadınların gardırobunda mutlaka bulunması gereken bir giyim parçasıdır. Hem rahat hem de şık olan tunikler, farklı desen ve renkli çeşitleri sitemizde mevcuttur. Ayrıca, farklı kumaş türlerinde de bulunabilirler.

Pantolonlar: Tesettürlü kadınlar için özellikle yüksek bel pantolonlar popüler bir giyim seçeneğidir. Genellikle düz renkli ve bol kesimli olan pantolonlar, farklı kumaş türlerinde de bulunabilir.

Büyük çantalar: Büyük çantalar 2022 sezonunda trend oldukları gibi 2023 sezonunda da trend olacak. Hem şık hem de kullanışlı olan büyük çantalar, günlük hayatta pratik bir kullanım sağlar.

Botlar: Botlar, kadın giyiminde popüler bir parçadır. Topuklu, düz, kovboy veya çizme gibi farklı stillerde üretilen botlar, birçok kombin için uygun olacaktır.

Giyiminde Klasik ve Zamanlı Parçalar

Öncelikle, kadın giyiminde Stil Önerileri şu şekildedir: Uyumlu renklerin bir arada kullanılması önemlidir. Bu, giysilerin birbirleriyle uyumlu olmasını ve bütünlük oluşturmasını sağlar. Renk paleti kullanarak, bir ana renk belirleyebilir ve ona uyumlu renkleri seçerek kombinasyon oluşturabilirsiniz. Örneğin, mavi bir pantolonla beyaz bir bluz ve turuncu bir eşarp bir arada kullanılabilir.

Ayrıca, giysilerinizi mevsime uygun olarak seçmeniz de önemlidir. Yaz aylarında açık ve pastel tonlardaki renkler tercih edilirken, kış aylarında daha koyu tonlar tercih edilebilir.

Bir diğer önemli nokta ise, kişinin ten rengi ve saç rengine uygun renklerin tercih edilmesidir. Bu, giysilerin kişinin doğal güzelliğini öne çıkmasında yardımcı olur. Örneğin, esmer biri kırmızı tonlarındaki bir elbiseyi tercih edebilirken, sarı saçlı biri daha pastel tonları tercih edebilir.

Kadın Giyiminde Klasik ve Zamanlı Parçalar Hakkında bilgi almak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Bizleri sosyal medyadan takip ediniz.

Menü