Deri Pantolon İzmit

Tesettür Pantolonlar Nasıl Kombinlenmeli?

Tesettür giyim de kombinlenmesi en zor parçalardan birisi pantolonlardır. Doğru tesettür pantolonu bulmanın zorluğu yanı sıra bu pantolonları kombinlemek de oldukça zorlanabilirsiniz. Pantolonlar tesettür elbise aksine daha çok parça ile kombinlenmesi gerektiği için doğru parçaları seçmek oldukça önemlidir.

Pantolonları kombinlerken karar vermeniz gereken ilk şey pantolonun dar ya da geniş olmasıdır. Dar pantolonları daha salaş, geniş tunik, gömlek ya da tesettür sweatlerle kombinlemeniz halinde görüntünüz daha temiz ve daha güzel duracaktır. Geniş pantolonları ise aksine geniş parçalar ile tercih ederseniz olduğunuz kilodan daha fazla gözükmeniz ve bunun yanı sıra boyunuzun kısa gözükmesini sağlayacaktır. Bununla birlikte pantolonun kumaşı ve tarzı da çok önemlidir. Kot pantolonlar farklı bir tarza hitap ederken, kumaş pantolonlar daha farklı bir tarza hitap etmektedir. Kumaş pantolonları genellikle resmi bir yere, toplantıya, işe, ofise giderken kullanabilirsiniz. Topuklu ayakkabılar ve özellikle gömlekler oldukça kusursuz bir görüntü sağlayan kumaş pantolonları blazer ceketler ile kombinleyebilirsiniz mümkündür.

Deri Pantolon Nasıl Kombinlenir?

Deri pantolon, tek başına oldukça gösterişli bir parça olduğu için üzerinize giyeceğiniz parçaları  düz seçmek daha uygun olacaktır. Özellikle de günlük kombininizi deri pantolon ile yapacaksanız, üzerinize giydiğiniz kıyafetin çok sade ve düz olmasına özen göstermelisiniz.

Tüm ürünlerimize; mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Daha fazlası için; sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Menü