İlkbahar ya da sonbahar fark etmez! Ara mevsimlerin vazgeçilmez kurtarıcısı ceketlerin hem gönlümüzde hem de gardırobumuzda ayrı bir yeri var. Hemen hemen her tür tarzla uyum gösteren kot ceket, zamansız klasik oluşu ve şıklığı sebebiyle de çoğumuzun tercih ettiği bir parça… Hepimizin gardırobunda yer alan -yoksa da yer alması gereken- bu güzel parçayı hangi kıyafetlerle değerlendirebiliriz, bakalım mı? İlkbahar ya da sonbahar fark etmez! Ara mevsimlerin vazgeçilmez kurtarıcısı ceketlerin hem gönlümüzde hem de gardırobumuzda ayrı bir yeri var. Hemen hemen her tür tarzla uyum gösteren ceketler, zamansız klasik oluşu ve şıklığı sebebiyle de çoğumuzun tercih ettiği bir parça… Hepimizin gardırobunda yer alan -yoksa da yer alması gereken- bu güzel parçayı hangi kıyafetlerle değerlendirebiliriz:

Maxi etek ve elbiselerin en iyi dostlarından biri ceketlerdir. Kısa boyu sebebiyle yüksek belli maxi etekleri şık bir biçimde tamamlar. Maxi elbiselerde de aynı şıklığı sağlar ve bacak boyunuzun daha uzun görünmesine de sebep olur.

Elbiselerle de çok yakışan ceketler, düz ya da A-kesim şeklinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Desenli elbiselerle kot ceketlerin çok yakıştığını da hatırlatmalıyım. Özellikle çiçek desenleri ve Breton çizgiler kot ceketlerle çok yakışıyor.

Kargo pantolon tarzında cepli modeller, kamuflaj desenli pantolonlar, haki ve tonlarındaki askeri havalı parçalar ceketle tamamlandığında, çok şık ve tarz bir görünüm veriyor.

 En şık ve en trend ceketleri herkesten önce temin ederek şıklığınızı taçlandırmak isterseniz mağazalarımıza göz atabilirsiniz, hayran kalacağınız modeller sizi bekliyor.

Bizi, sosyal medya hesabımızdan da takip edebilirsiniz.

Menü