Çanta Modelleri

Kadınlar için kıyafetin en önemli aksesuar nedir diye sorsalar şüphesiz ki ilk söyleyeceğimiz parçalarında başında çanta ve ayakkabılar yer alır. Dolabımızda sayısını bilmediğimiz kadar ayakkabı ve çantamız olsa da biz kadınlar için hiç fark etmez.

Spor Kıyafetle Çanta Uyumu

Spor şıklık, klasik parçaların aksesuarlarla olan uyumu göz önünde bulundurularak kullanılmasıdır. Bu nedenle bu tarzda bir görünüm elde etmek isteyenler, çanta seçimine özen göstermelidir.

Eğer bu tarza uygun giyindiyseniz; küçük ve klasik bir çanta seçerek klasik şıklığı devam ettirebilir, dilerseniz de büyük ve geniş bir çanta kullanarak tarzınızı sporlaştırabilirsiniz. Çanta seçimi tamamen sizin tercih ettiğiniz kıyafet modellerine göre şekillendirilebilir.

Kıyafetinizde Hakim Olan Rengi  seçin

Aslında kıyafete göre çanta seçmek inanın hiç zor değil. Çünkü kıyafetler ile çantayı uyumlu kullanmanın, kombin yapmanın en kolay yollarından biridir.

Özellikle de üzerinizde desenli kıyafetler yer alıyorsa, tek yapmanız gereken kıyafet içinde yer alan hakim rengi bulmak ve o renkten bir çanta seçimi yapmaktır. Bu yüzden de kıyafetteki ya da desen içerisindeki renkleri sınırlandırmamak gerek. Çünkü desen içerisindeki bir rengi seçerek kombin yapmak çok daha kolaylık sağlar. Ancak bu noktada kıyafetinizdeki diğer detaylar ile yaratacağı uyuma da dikkat ediyor olmalısınız.

Tüm ürünlerimize; mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Daha fazlası için; sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Menü