Aerobin Şal

Günlük kıyafetler için çok sık kullanılan kumaşlardan biri olan aerobin kumaş öne çıkıyor. Özellikle kadın giyimi için farklı mevsimlerde tercih edilen kıyafetler adına büyük öneme sahiptir. Bunlar içerisinde tunik, hırka, gömlek ya da ferace gibi pek çok farklı ürün yer almaktadır. Tesettür giyimler için özel ipliklerden hazırlanmış kaliteli yapısıyla yoğun olarak kullanılan bir kumaş türüdür.

Aerobin Kumaş Esnek Mi?

Her mevsim kullanıma uygun olarak bilinen ve rahat bir kumaş türü olan aerobin kumaş oldukça esnek bir yapıya sahiptir. Günlük  en fazla tercih edilen aerobin kumaş aynı zamanda da esnek olduğu için rahat bir kumaştır.

Aerobin Şal Özellikleri Hafif yapısı ve kalitesiyle uzun yıllar kullanım imkanı tanır. Kırışmaya karşı dayanıklı bir yapısı bulunur. Renkleri oldukça canlıdır ve yıkama sonrası şıklığını kaybetmeden kullanım imkanı sağlar. dayanıklı ve uzun ömürlü yapısı vardır. Makinede düşük derecede rahatlıkla yıkama potansiyeli sunar. Tesettür giyim dünyası için geniş bir yelpazede değerlendirilir.

Tüm ürünlerimize; mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Daha fazlası için; sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Menü