Türkiye kadınları genel olarak giyinmeyi daha doğrusu şık giyinmeyi seven ve bunu çoğunlukla becerebilen kadınlardır. Güzellik olarak bu yıl dünya sıralamasını abluka alan kadınlarımız aynı zamanda giyim olarak da bu işi çok iyi becerebiliyor. Ünlüler dünyasında her gün yapılan bu şık bu rüküş seçmeleri emin olun sokaklarda siz yürüdüğünüz anda bile yapılıyor. Bu kadar önem verilen bir konuda kadınlarımızda hangi renklerin öne çıktığını hangi renklerde elbiselerin daha çok giyeceğini merak ediyor ve ona göre hareket ediyor. Öncelikle moda renklerdir bunu bilelim, sizler üstünüze en yakışan kesimleri kıyafetleri de seçseniz en güzel ve moda olan renkler ile bağdaştırma yağmadığınız sürece bu işi başarmış olmayacaksınız. Bu yaz birkaç renk ve kombinleri öne çıkacaktır. Bu renkleri doğru şekilde kombin yapar ve kulla bilirseniz o zaman bütün gözleri üzerinizde toplamayı başaracaksınız.
  1. Sarı
Sarı renk uzun zamandır yaz dönemine ara vermişti ve yaz modası içine girmeyi kabul etmiyordu, sarı sevenler bu yaz içinde çok şanslı ki sarı en moda renklerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Sizlerde sarı rengi yani sevdiğiniz rengi bol bir şekilde giyebileceksiniz.
  1. Pembe
Yaz dönemi ile bahar döneminde her zaman geçiş rengi olarak anılan bu renklerde yine modanın değişmezi oldu. Genel de Bahar döneminde en trend renk olarak bilinen bu renk bu dönem yaz kombinleri içinde özellikle deniz kenarında yapılacak kombinlerde tercih edilecektir. Sizlerde bu yazın en şık kadını olmak isterseniz pembe den asla vazgeçmeyin.
  1. Siyah-beyaz
Siyah ve beyaz renkleri en bilinen iki renk olarak karşımıza çıkıyor, bu renkler her yaz modasında öne çıkmayı başardı ve bu senede onlar önde olan renkler içinde yer alacak. Bu sene tek fark olacak ki bu renkleri tekli bir şekilde değil aynı elbise ve ya giyim eşyasında bir arada kullanmak da çok öne çıkacak.
  1. Türkuaz
Bu dönemde öne çıkacak renklerden biri de her sene öne çıkmayan türkuaz olacak, normalde bu rengi deniz kenarlarında görürdük ama bu sene sokaklarda türkuaz tarzı elbiseler ve birçok giyim türü dolaşacak. Gözlerimizi en az yoran renklerden biri ve kadınlara her tende neredeyse yakışan bu renk ile tam bir renk cümbüşü yaşayacağız. Ünlüler dünyasından görsellere bakmak yerine sokakta ve halkın içinde ki modayı takip etmek ve ona göre yön almak daha doğru geliyor. Sizler için bu yaz yapılabilecek salon ve sokak kombinlerini en çok tercih edilen renkleri birer birer değerlendireceğiz. Sokakta, salonda her zaman en şık sizler olmak isteyeceksiniz ve bu yazıyı okuduktan sonra en şık kişi hep siz olacaksınız. Tüm ürünlerimize; mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz. Daha fazlası için; sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.
Menü