2021 Şal Modelleri

Uzun yıllardan bu yana tesettürlü kadınların olmazsa olmazlarından olan şallar, modellerine ve kumaş türüne göre her zevke hitap etmektedir. Şallar, hem şık hem de spor görünümün vazgeçilmez parçalarındandır. Şal çeşitleri  dendiğinde akla birçok seçenek gelmektedir.

2021 Şal Modelleri Son dönemlerin arasında düz şallar, desenli şallar ve abiye şallar bulunmaktadır. Bu şal modelleri de kendi aralarında farklı çeşitler barındırır. Şal modelleri, deseni ve kumaşı açısından farklılık gösterir. Düz şal modelleri, genellikle hem abiye hem de spor kıyafetlerle tercih edilir. Özellikle, son yılların trendi olan Medine ipeği şal modelleri genellikle hem ofis ortamında, günlük hayatta hem de özel davetlerde tercih edilmektedir. İpek dokuya sahip olan bu şal modeli, keten kumaşlar, kreplerle veya saten kimanolarla güzel bir uyum sağlar. Aynı zamanda, trençkot ve kot kumaşları ile de sokak stilinizi yansıtmanıza yardımcı olur. Krep şal modelleri, bol paçalı pantolonlar ve mom jeanslar ile birlikte, abiyelerle de tercih edilebilir.

Şal Kullanımında Renk Seçenekleri

Seçmekte olduğunuz şalın üzerinizdeki kıyafetiniz açısından cilt ve ten renginize uygun olmasına kesinlikle dikkat etmek önemlidir. Desenli  olan bir kıyafet seçtiyseniz eğer düz renkte olan şalları, şayet sade bir kıyafet seçtiyseniz eğer desenli şalları kullanmak kesinlikle doğru bir seçim olacaktır. Hatta ten rengine yakışır bir şekilde seçilmiş olan renkler kesinlikle kişiyi daha canlı göstermektedir.

Tüm ürünlerimize; mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Daha fazlası için; sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Menü