2021 Etek Modelleri
Tesettürlü kadınların  en çok tercih ettiği kıyafetlerin başında gelen etekler, hem kullanım kolaylığı hem de kadınlara verdiği şıklık ile her dönemin favori parçalarından olmaya devam ediyor. Kullanım kolaylığının yanı sıra, her dönem çeşitlenen desenleri ve modelleri ile standartın dışına çıkan etekler; günlük kullanımda, şık davetlerde ve sportif günlerde kullanılması sayesinde hayatın her alanına uyum ve kolaylık sağlayabiliyor. Geçtiğimiz yıllarda daha çok yaz mevsimlerine özgü olarak nitelendirilen etek modelleri artık kış aylarında da uygun modelleriyle rahatlıkla kullanılıyor.
Etek Türleri ve Modelleri
Günümüzün en pratik kıyafetlerinden olan etekleri, gerek bluzlarla gerekse doğru ayakkabılarla iyi bir şekilde kombinlemek ise şık görünmenin en püf noktası. Eteğin modelini öne çıkarmak için üst giyimin renginden kullanımına kadar birçok detayı bilmek gerekiyor.
Kalem etek: Kadınların en sık kullandığı modellerin başında gelen kalem etek, özellikle iş hayatında oldukça fazla tercih ediliyor. Düz ve koyu renkli bir kalem eteğin üzerine giyilecek beyaz ya da desenli bir gömlek sade şıklığı yakalamanın en kolay yollarından biridir.
pilise etek:  Spor şık olmak isteyen kadınlar  tarafından tercih edilen etek modellerindendir. Özellikle
daha zayıf kadınların kullandığı pilise etekleri, uygun renkte bir tişörtle dahi kombinleyerek güne spor şık bir başlangıç yapabailirsiniz. Üzerine alacağınız bir kot ceket ise serin havalarda kombininizi tamamlayacaktır.

Tüm ürünlerimize; mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Daha fazlası için; sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Menü