2021 çanta modelleri nelerdir?

Bel Çantaları

2021 yılının çanta modellerine göz attığımızda 90 lı yıllarda moda olan bel çantaları dikkatleri çekmektedir.

Üzerlerinde yapılan yenilik ve değişiklikler ile günlük çantalar arasında en çok tercih edilebilecek çantalar arasında bel çantaları gelmektedir. Hafif ve kolay taşınabilme özelliklerinin yanında son derece şık ve estetik bir şekilde tasarlanan bel çantaları özellikle genç kesimin vazgeçemediği bir aksesuar olacaktır.

Mini Çantalar 

2021 yılı çanta modelleri arasında gözde olan bir başka çanta türü de mini çantalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Kolay taşınabilirliğinin yanında şık ve estetik görünümleri ile hem günlük kullanımlarda hem de şık bir gece davetinde yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir aksesuar olmuştur.

Yılan ve Timsah Derisi Çantalar 

Yılan ve timsah derisi çantalar bu sezon ilgi gören çanta tasarımları arasında yer almaktadır. Son derece vahşi ve ürkütücü olan hayvanların derisi nasıl harika bir tasarıma dönüşür sorusuna en güzel cevap bu çantalar olacaktır. 70 li yıllarda moda olan yılan derisi çantalar hem elde taşınmak için hem de omuzda taşınmak için uygun olarak tasarlanmıştır.

2021 yılı çanta modelleri arasında en ilginç ve sıra dışı olarak tasarlanan çift çantalara rastlanmaktadır. Bu çantalar büyük çantalara birleşik olarak taşınabilecek olan küçük çantalardan oluşmaktadır. Bu çantalar hem taşıma kolaylığı sağlamakta hem de kişinin aradığını kolayca bulabilmesine imkân tanımaktadır. Bu çantaların tasarımındaki amaç çabuk ulaşılmak istenen telefon, cüzdan ve anahtar gibi materyallere kolayca ulaşımını sağlamaktır.

Çantaların Bakımında ve Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar 

Çantalar kadınların hayatında çok önemli bir yere sahip olan aksesuarların başında gelmektedir. Kıyafetlere uygun olan çantanın seçimi kadar onun nasıl korunduğu ve ne şekilde temizlendiği de önem taşımaktadır. Size belirli bir maliyeti olan çantalarınızın uzun süre ilk günkü görünümünü koruyabilmesi ve uzun ömürlü olabilmesi için doğru şekilde bakımının yapılması gerekmektedir. Öncelikle çantalarda oluşabilecek leke ve kirlerden doğru temizlik malzemesi kullanılarak arındırılması gerekmektedir. Oluşabilecek sökük yırtık gibi olumsuzluklara kısa sürede çare bulunduğu takdirde bu söküklerin büyümeden önüne geçilmektedir. Çantaların temizliğinde dikkat edilmesi gereken unsurların başında doğru deterjan kullanımı gelmektedir.

Tüm ürünlerimize; mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz. Daha fazlası için; sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.
Menü